Hurtownia alkoholu jako pomysł na biznes

hurtownia-alkoholuZaletą dzisiejszego rynku w Polsce niewątpliwie jest ogromna podaż towarów i usług. Dzisiaj nie ma już problemu z zakupem jakiejkolwiek rzeczy i dotyczy to zarówno artykułów spożywczych, alkoholowych, mebli, odzieży, jak i sprzętu RTV i AGD. Również rynek usług ma nam wiele do zaoferowania. Jeśli na przykład chcemy skrócić włosy to znalezienie fryzjera zajmie nam niewiele ponad minutę- salonów jest mnóstwo.

O ile dla konsumenta taka sytuacja jest korzystna, o tyle dla przedsiębiorców już taka nie jest. Ciężko znaleźć dziedzinę, która da pewność powodzenia. Między innymi dlatego właśnie wielu przedsiębiorców decyduje się na sprzedaż alkoholu. Hurtownia alkoholu i  hurtownia wódki wydają się świetnym pomysłem na biznes w Polsce- w kraju który słynie ze szczególnego zamiłowania do trunków. Niestety konkurencja również w tej branży jest ogromna. Już w 2014 roku ponad 14 tysięcy firm było zarejestrowanych w branży alkoholowej. Firm tych ciągle przybywa, pomimo tego, że obrót alkoholem w Polsce jest obiektem szczególnego zainteresowania fiskusa i jest objęty niezliczoną ilością przepisów.

Hurtownia alkoholu (m.in: http://alkohole.eurocash.pl/) i hurtownia wódki należą do tak zwanej branży trudnej. Jednak skoro pomimo tylu wymogów, które muszą spełniać firmy w niej działające,  ciągle ich przybywa to można śmiało wysnuć wnioski, że jest to zwyczajnie opłacalne. Alkohol zawsze będzie się sprzedawał i nie trzeba specjalnie się wysilać jeśli chodzi na przykład o innowacje, jak to ma miejsce chociażby w przypadku telefonii komórkowej.

Comments are closed.

Search
Advertisement
Recent Posts
 • Jakie są typy obrzezania i czym się od siebie różnią

  Jakie są typy obrzezania i czym się od siebie różnią

  Obrzezanie to zabieg, który dla niektórych jest nakazem religijnym, dla innych – medyczną koniecznością. Jeszcze inni uważają, że usunięcie napletka jest istotne ze względów praktycznych. Jeśli chodzi o zalety i wady takiej operacji, zdania są podzielone. Urolog dr n. med. Jan Wolski z serwisu Medonet.pl …Read More »
 • Interesujące

  Interesujące

  Interesujące miejsca to motywacja jak i inspiracja do wykorzystania turystki w naszym życiu. Dzięki temu bez problemu będziemy mogli dopasować się do danej turystyki jak i jeszcze lepiej uwzględnić ją w naszym życiu. To przecież nie jest takie trudne, jak nam się wydaje. Jednak trzeba …Read More »
 • Nocleg

  Nocleg

  Nocleg dla turysty to bardzo ważna sprawa. Jednak wszystko powinno być już załatwione odpowiednio wcześniej. W sezonie turystycznym w danym regionie nie znajdziemy wolnego pokoju od tak zwanej ręki. Nie są one dostępne. Wszelkie rezerwacje mogą być prowadzone nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dlatego nie możemy …Read More »
October 2016
M T W T F S S
« Aug   Dec »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31