Hurtownia alkoholu jako pomysł na biznes

hurtownia-alkoholuZaletą dzisiejszego rynku w Polsce niewątpliwie jest ogromna podaż towarów i usług. Dzisiaj nie ma już problemu z zakupem jakiejkolwiek rzeczy i dotyczy to zarówno artykułów spożywczych, alkoholowych, mebli, odzieży, jak i sprzętu RTV i AGD. Również rynek usług ma nam wiele do zaoferowania. Jeśli na przykład chcemy skrócić włosy to znalezienie fryzjera zajmie nam niewiele ponad minutę- salonów jest mnóstwo.

O ile dla konsumenta taka sytuacja jest korzystna, o tyle dla przedsiębiorców już taka nie jest. Ciężko znaleźć dziedzinę, która da pewność powodzenia. Między innymi dlatego właśnie wielu przedsiębiorców decyduje się na sprzedaż alkoholu. Hurtownia alkoholu i  hurtownia wódki wydają się świetnym pomysłem na biznes w Polsce- w kraju który słynie ze szczególnego zamiłowania do trunków. Niestety konkurencja również w tej branży jest ogromna. Już w 2014 roku ponad 14 tysięcy firm było zarejestrowanych w branży alkoholowej. Firm tych ciągle przybywa, pomimo tego, że obrót alkoholem w Polsce jest obiektem szczególnego zainteresowania fiskusa i jest objęty niezliczoną ilością przepisów.

Hurtownia alkoholu (m.in: http://alkohole.eurocash.pl/) i hurtownia wódki należą do tak zwanej branży trudnej. Jednak skoro pomimo tylu wymogów, które muszą spełniać firmy w niej działające,  ciągle ich przybywa to można śmiało wysnuć wnioski, że jest to zwyczajnie opłacalne. Alkohol zawsze będzie się sprzedawał i nie trzeba specjalnie się wysilać jeśli chodzi na przykład o innowacje, jak to ma miejsce chociażby w przypadku telefonii komórkowej.

Comments are closed.

Search
Advertisement
Recent Posts
 • Wypoczynkowa

  Wypoczynkowa

  Turystka wypoczynkowa kojarzy się nam tylko i wyłącznie hamakami, palmami, drinkami z palemką oraz ogólnym rozluźnieniem. Taka powinna być. Nie robimy nic na takiej wycieczce. Nic poza odpoczywaniem oraz regeneracją sił. Od czasu do czasu możemy angażować się w gry towarzyskie lub jakiekolwiek zabawy pod …Read More »
 • Czynniki podziału turystyki

  Czynniki podziału turystyki

  Na wiele sposobów możemy dzielić turystykę oraz biura podróży. One oferują wakacje lastminute. Jednak nie tylko. Niektóre biura oferują niecodzienne podróże które mogą zostać przez nas zapamiętane do końca życia. To jest bardzo interesujące i wiele osób zatrzymuje się przy takich elementach na nieco dłużej. …Read More »
 • Dobrze zaplanowane wycieczki

  Dobrze zaplanowane wycieczki

  Istnieją kraje do których nie jeździ się po to aby leniuchować i bez przerwy leżeć na gorącej plaży. W ich czołówce znajduje się Japonia. Na tle wszystkich państw turystycznych odznacza się ciekawą historią, cudownymi krajobrazami i po prostu niebywałą i niespotykaną w europie architekturą. Osoby …Read More »
October 2016
M T W T F S S
« Aug   Dec »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31